top of page

Minimālais uzturēšanās ilgums ir 2 naktis.

Ūsiņa

Izmitina: līdz 4 personām

Guļamistabas: studio tipa māja ar dīvāngultu un 2 vienvietīgiem matračiem uz mazajiem bēniņiem

Vannas istabas: 1

 

Aprīkota virtuvīte

Gultas veļa un dvieļi tiek nodrošināti

Privāta terase + grils

75m attālumā no ezera

Iespēja rezervēt pirti, kubliņu, laivu/supu, citas aktivitātes (pēc  pieejamība)

 

Vispiemērotākais: pāriem, mazām ģimenēm ar vecākiem bērniem

Uzmanību: lūdzu, skatiet kāpņu telpas fotoattēlu

Galvenā informācija:

Iepazīstinām ar mūsu neseno māju kolekcijas papildinājumu - privāto kotedžu, kur var izmitināties līdz 6 viesiem. Šajā mājīgajā kotedžā ir viss nepieciešamais, lai aizbēgtu no pilsētas un apvienoties ar dabu.

 

Šī mājīgā kotedža var kalpot kā māja ar papildu guļamvietām, rezervējot kādu no citām mājām, vai arī kā atsevišķa privāta māja tikai jūsu grupai, jo mājiņā ir viss nepieciešamais brīvdienām - virtuvīte, dušas istaba un privāta terase ar grillu.
 

Šī ir privāta studijas tipa kotedža, kas bieži tiek izmantota kā jogas paviljons, tāpēc piedāvātās guļamvietas ir uz 6 vienvietīgām saliekamajām gultām. Ieejot mājā, jūs atradīsities lielā telpā - saliekamās gultas ir sagatavotas mājas kreisajā pusē, bet pārējās dzīvošanai nepieciešamās lietas, piemēram, virtuvīte un vannas istaba, atrodas mājas labajā pusē. Virtuvīte ir aprīkota ar visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai - visi trauki, divu riņķu plīts, neliels ledusskapis, un izlietne. 

 

Mājā ir viss sagatavots, lai jūs varētu sākt savas brīvdienas, tostarp veļa, dvieļi, tv, wi-fi, informācijas buklets. Lūdzam ņemt vērā, ka mums ir vairākas dažāda izmēra mājas, kas var atbilst dažādām vajadzībām.

Rezervācijas nosacījumi:

 

Reģistrēšanās laiks

Mūsu standarta iebraukšanas laiks ir no 14:00 līdz 20:00, lūdzu, iepriekš informējiet savu aptuveno ierašanās laiku. Ja vēlaties atrbraukt pirms vai pēc standarta darba laika, lūdzam, informējiet mūs, jo tas ne vienmēr ir iespējams un to ir  jāsaskaņo.

Izrakstīšanās laiks

Mūsu standarta izbraukšanas laiks ir līdz 12:00. Ja vēlaties izbraukt vēlāk, lūdzam, iepriekš informējiet mūs, jo šāda iespēja ir atkarīga no pieejamības un to ir jāsaskaņo.

Mājdzīvnieki

Parasti mājdzīvniekus nepieņemam, dažreiz izņēmumu varam izdarīt tikai maziem mājdzīvniekiem un tikai konkrētai mājai, tādā gadījumā pieprasām arī depozītu. Pirms rezervācijas veikšanas lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu iespēju ņemt līdzi mājdzīvnieku.

Atcelšana

Atcelšanas noteikumi ir neatmaksājami visiem rezervējumiem. Gadījumā, ja jums būs jāatceļ rezervācija, iemaksa netiks atmaksāta. Ja vēlaties apspriest citus rezervācijas nosacījumus, lūdzam, sazinieties ar mums PIRMS rezervācijas veikšanas, pretējā gadījumā tiks piemērota neatmaksājama atcelšanas politika.

#viesumāja #laukumāja #atpūtapieezera #pirtsunkubls #viesunams 

bottom of page