top of page
0078_edited.jpg

SVEIKI!

 

Mani sauc Oskars, un es esmu uzcēlis šo vietu ar savām rokām savai lielai ģimenei. Šī vieta kļuva par manu rāmuma templi, šeit es atpūšos ar savu dvēseli un ķermeni, strādāju ar rokām, rūpējos par bitēm, un katru rītu un vakaru domaju cik ši zeme ar bagātību ir pārpilna.

Laika gaitā mani bērni uzauga, izklīda kurš kur, taču šī māja ir palikusi par mūsu galveno ģimenes pulcēšanās vietu. Es vēlos padalīties ar jums, jūsu ģimenēm, draugiem, ar šīs vietas enerģiju, dabu un ar daļu no manas dvēseles.

0069.jpg

LATVIJAS SIRDĪ

 

Atpūtas ciems Viesu Seta - LOCU SALA atrodas Carmaņa dabas parka centrā. Tā sastāv no lauku saimniecības, stropas un savrupmājas, kas atrodas Latgales skaistāka ezera pussalā. Tas ir 15 minūšu brauciena attālumā no slavenās Aglonas bazilikas, Čertoka (Velna) ezera un skaistas Krāslavas. 

IMG_5044.heic

DABAS AUGĻI UN MŪSU DZĪVNIEKI

 

Šeit, LOCU SALĀ, mums ir bišu drava, saimniecība ar govīm, aitām, trušiem, vistām un zosīm. Pie mums are atradisiet dārzu un siltumnīcu, kas ļauj mums visu gadu ražot 200% EKO produktus. Mēs labprāt organizējam ekskursijas visu vecumu viesiem, lai apskatīt dzīvniekus, un lai paradīt kā aug augļi, dārzeņi, ogas, garšaugi. Varam arī piegādāt dazādas pārtikas preces no vietējām saimniecībām vai uzaicināt pavāru, kurš jums pagatavos maltītes no vietējām produktiem.

1000_F_186730624_5ykRqAkWkSpM1zyCII5yDjERq4UaTCwP.jpg

ATPŪTA & SPA

 

Visā pussalā ir pārgājienu taka ar tiltiem, peldēšanas un makšķerēšanas vietām, kā arī paslēpta meža lapenē, lai baudītu piknikus un tējas ceremonijas. Brīvdienu ciemats sastāv no vairākām mājām un piedāvā mūsu viesiem vairākas aktivitātes. Ir zāles pludmale ar atpūtas zonu, tiltu un ģērbtuvi - pieejama tikai LOCU SALA viesiem. Starp pludmali un mājām ir grila zona ar nojumi, grilu, galdiem, gaismām, sildītājiem un lielu ugunskura zonu blakus. Viesiem ir iespēja izmantot (ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija) pirts kotedžu un kubulu. Kā arī varat iznomāt laivu vai SUP dēļus, lai apbrauktu ezeru un novērot skaistas ainavas no ezera.

IMG_7408.HEIC

MŪSU VIESI

 

LOCU SALA ir lieliska izvēle ģimenēm un grupām, kuras vēlas izbaudīt dabas skaistumu un lauksaimniecību. Ja jūs meklējat neaizmirstamus mirkļus kopā ar draugiem - brauciet pie mums! Daudzi no mūsu laipni gaidītajiem viesiem atbrauc arī no ārzemēm, mēs esam priecīgi dalities ar viņiem ar to cik jauka ir Latvijas flora un fauna.

Šī ir vieta, kur patiesi var atrauties no pilsētas dzīves, organizējam ari specializētās brivdienas, piemēram, joga un sporta retritus, vietējo ēdienu un alus degustācijas lielā grupām.

bottom of page