top of page

Minimālais uzturēšanās ilgums ir 2 naktis.

Jumis

Uzņem: līdz 12 cilvēkiem

Guļamistabas: 4

Vannas istabas: 2

Pilnībā aprīkota virtuve

Trauku mazgājamā mašīna

Gultas veļa un dvieļi tiek nodrošināti

Privāta terase + grils

60m attālumā no ezera

Iespēja rezervēt saunu, burbuļvannu, laivu/supu, citas aktivitātes (pēc pieejamības)

Vispiemērotākais: lielām grupām, ģimenēm ar mazākiem bērniem

Galvenā informācija:

Iepazīstinām ar mūsu klasiskā dizaina četru guļamistabu privātmāju dabas parka sirdī, kurā var izmitināt līdz 12 viesiem. Šī vieta ir patiesi unikāla un slēpta dārgakmens, kas ļauj jums izkļūt no pilsētas dzīves un baudīt dabu kopā ar ģimeni un draugiem.

 

Ieejot mājā, jūs atrodaties ieejas hallē, kam seko gaitenis, kas ved uz dzīvojamo istabu, kas aprīkota ar lielo dīvānu, kamīnu un izeju uz milzīgo terasi ar grilu, no kuras paveras skats uz zaļo teritoriju un ezeru. No gaiteņa var piekļūt arī pirmajai guļamistabai ar dīvāngultu, vannas istabai ar dušu, tualeti, bidē, izlietni un veļas mašīnu. Beidzot šajā stāvā ir pieejama arī liela un gaiša pilnībā aprīkota virtuve ar lielu pusdienu galdu un jaukiem skatiem, kas ir lieliski piemēroti, lai kopā sanāktu pie siltām maltītēm.

 

Gaiteņa galā ir lielas kāpnes, kas ved uz otro stāvu, no kuras var piekļūt 3 guļamistabām un otrai vannas istabai, kas aprīkota ar vannu, tualeti, bidē un izlietni. Ir divas guļamistabas ar vienādu plānojumu - divguļamā gulta un dīvāns, kā arī dažas autentiskas mēbeles, lai jūsu lietas būtu kārtībā. Pēdējā guļamistaba ir aprīkota ar 2 vienvietīgām gultām un 1 divstāvu gultu.

 

Mājā ir viss sagatavots, lai jūs varētu sākt savu atvaļinājumu, ieskaitot veļu, dvieļus, mazgāšanas un gludināšanas iekārtas, TV, Wi-Fi, ceļvedi un, protams, pašapkalpošanās iespēju virtuvē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir vairākas dažāda izmēra mājas, kas var atbilst dažādām vajadzībām.

Rezervācijas nosacījumi:

Reģistrēšanās laiks

Mūsu standarta reģistrēšanās laiks ir no 14:00 līdz 20:00, lūdzu, iepriekš informējiet savu aptuveno ierašanās laiku. Ja vēlaties reģistrēties ārpus standarta darba laika, lūdzu, informējiet mūs, jo tas ne vienmēr ir iespējams un ir jāapstiprina.

Izrakstīšanās laiks

Mūsu standarta izrakstīšanās laiks ir līdz 12:00. Ja vēlaties vēlo izrakstīšanos, lūdzu, iepriekš informējiet mūs, jo šāda iespēja ir atkarīga no pieejamības un ir jāsaskaņo.

Mājdzīvnieki

Parasti mājdzīvniekus neatlaižam, dažreiz izņēmumu varam izdarīt tikai maziem mājdzīvniekiem un tikai konkrētā mājā, tādā gadījumā pieprasām arī depozītu. Pirms rezervācijas veikšanas lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu iespēju ņemt līdzi mājdzīvnieku.

Atcelšana

Atcelšanas noteikumi ir neatmaksājami visiem rezervējumiem. Ja jums ir nepieciešams atcelt rezervāciju, priekšapmaksa netiks atmaksāta. Ja vēlaties apspriest citus rezervācijas nosacījumus, lūdzu, sazinieties ar mums PIRMS rezervācijas veikšanas, pretējā gadījumā tiks piemērota neatmaksājama atcelšanas politika.

#viesumāja #laukumāja #atpūtapieezera #pirtsunkubls #viesunams 

bottom of page