top of page

Skujiņa

Izmitināšana: līdz 6 cilvēkiem

Guļamistabas: 2

Vannas istabas: 1

 

Aprīkota virtuvīte

Gultas veļa un dvieļi tiek nodrošināti

Privāta terase ar kublu + grils

80m attālumā no ezera

Iespēja rezervēt pirti, kubliņu, laivu/supu, citas aktivitātes (pēc  pieejamība)

 

Vispiemērotākais: mazākām grupām, ģimenēm ar bērniem (jebkura vecuma)

Minimālais uzturēšanās ilgums ir 2 naktis.

Galvenā informācija:

Iepazīstinām ar mūsu neseno māju kolekcijas papildinājumu - privāto kotedžu, kur var izmitinātities līdz 4 viesiem. Šajā mājīgajā kotedžā ir viss nepieciešamais, lai aizbēgtu no pilsētas un apvienoties ar dabu.

 

Šī ir privāta studijas tipa kotedža ar virtuvīti un vannas istabu. Ieejot mājā, jūs atrodaties ieejas zonā, kur labajā pusē ir drēbju skapis, kreisajā pusē ir ieeja vannas istabā un jums priekšā ir virtuvīte. Virtuvīte ir aprīkota ar visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai - visi trauki, divu riņķu plīts, nelielo ledusskapi, izlietni. Paejot garām virtuves zonai un izejai uz terasi, kura ir aprikota ar āra mēbelēm, jūs atradīsities dzīvojamā zona - gaišā istabā ar logiem no grīdas līdz griestiem, dīvāngultu, un pusdienas galdu ar krēsliem. Mājiņā ir arī nelieli bēniņi ar divām papildu guļamvietām uz diviem vienvietīgiem matračiem, uz bēniņiem var piekļūt pa stāvām kāpnēm, lūdzam apskatīt fotoattēlus, lai pārliecinātos, kā kāpnes ir piemēroti jūsu grupai, jā ceļojat ar maziem bērniem vai ar cilvekiem kuriem varētu būt grūti kāpt pa stāvām kāpnēm.

 

Mājā ir viss sagatavots, lai jūs varētu sākt savas brīvdienas, tostarp veļa, dvieļi, tv, wi-fi, informācijas buklets un, protams, pašapkalpošanās iespēja virtuvē. Lūdzam ņemt vērā, ka mums ir vairākas dažāda izmēra mājas, kas var atbilst dažādām vajadzībām.

Rezervācijas nosacījumi:

 

Reģistrēšanās laiks

Mūsu standarta iebraukšanas laiks ir no 14:00 līdz 20:00, lūdzu, iepriekš informējiet savu aptuveno ierašanās laiku. Ja vēlaties atrbraukt pirms vai pēc standarta darba laika, lūdzam, informējiet mūs, jo tas ne vienmēr ir iespējams un to ir  jāsaskaņo.

Izrakstīšanās laiks

Mūsu standarta izbraukšanas laiks ir līdz 12:00. Ja vēlaties izbraukt vēlāk, lūdzam, iepriekš informējiet mūs, jo šāda iespēja ir atkarīga no pieejamības un to ir jāsaskaņo.

Mājdzīvnieki

Parasti mājdzīvniekus nepieņemam, dažreiz izņēmumu varam izdarīt tikai maziem mājdzīvniekiem un tikai konkrētai mājai, tādā gadījumā pieprasām arī depozītu. Pirms rezervācijas veikšanas lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu iespēju ņemt līdzi mājdzīvnieku.

Atcelšana

Atcelšanas noteikumi ir neatmaksājami visiem rezervējumiem. Gadījumā, ja jums būs jāatceļ rezervācija, iemaksa netiks atmaksāta. Ja vēlaties apspriest citus rezervācijas nosacījumus, lūdzam, sazinieties ar mums PIRMS rezervācijas veikšanas, pretējā gadījumā tiks piemērota neatmaksājama atcelšanas politika.

#viesumāja #laukumāja #atpūtapieezera #pirtsunkubls #viesunams 

bottom of page