top of page

Māras Krusts 

Izmitināšana: 12 viesi (+4 papildus vietas)

Guļamistabas: 3+1

Vannas istabas: 3

 

3 aprīkotas virtuvītes

Gultas veļa un dvieļi tiek nodrošināti

Plaša banketa zāle ar TV un mūziku

Privāta terase ar kublu + grils

90m attālumā no ezera

Iespēja rezervēt pirti, kubliņu, laivu/supu, citas aktivitātes (pēc  pieejamība)

 

Vispiemērotākais: lielākām grupām, ģimenēm ar bērniem (jebkura vecuma)

Minimālais uzturēšanās ilgums ir 2 naktis.

Galvenā informācija:

Iepazīstinām ar mūsu neseno māju kolekcijas papildinājumu – privātu modernu kotedžu, kurā var izmitināt līdz 16 viesiem.

Lielajā mājā "Māras Krusts" ir 3 atsevišķas istabas. Ieejot mājā, ir plaša banketu zāle, kurā ērti var uzņemt līdz 25 viesiem. Banketu zāli iespējams pārveidot arī par papildus guļamistabu – ir divas divvietīgas izvelkamas dīvāngultas. Ir pilnībā aprīkota virtuve, kas savienota ar banketu zāli, tajā ir ledusskapis, krāsns, plīts, mikroviļņu krāsns, veļas mašīna, tējkanna. viss, kas atvieglo jūsu svinības, varat izmantot arī mūsu pavāra pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka jums patīk ballīte. Dodoties uz galveno guļamistabu, kas atrodas pirmajā stāvā, ir divguļamā gulta un divas divvietīgas izvelkamas dīvāngultas. Ir arī neliela ēdamistabas zona un izeja uz privāto terasi. Galvenā guļamistaba ir savienota ar atsevišķu pilnībā aprīkotu virtuvi. Ir vannas istaba ar dušu.

 

Otrajā stāvā ir divas atsevišķas istabas, katrā var izmitināt līdz 3 viesiem. Guļamistabā No1 ir viena divvietīga un viena vienvietīga izvelkama dīvāngulta. Guļamistabā No2 ir viena divguļamā gulta un viens izvelkamais dīvāns. Ir neliela koplietošanas virtuvīte, kas aprīkota ar ledusskapi, plīti, izlietni un tējkannu. Vannas istaba ar dušu.

 

Mājā ir viss sagatavots, lai jūs varētu sākt atvaļinājumu, ieskaitot veļu, dvieļus, Wi-Fi, ceļvedi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir vairākas dažāda izmēra mājas, kas var atbilst dažādām vajadzībām.

Rezervācijas nosacījumi:

 

Reģistrēšanās laiks

Mūsu standarta iebraukšanas laiks ir no 14:00 līdz 20:00, lūdzu, iepriekš informējiet savu aptuveno ierašanās laiku. Ja vēlaties atrbraukt pirms vai pēc standarta darba laika, lūdzam, informējiet mūs, jo tas ne vienmēr ir iespējams un to ir  jāsaskaņo.

Izrakstīšanās laiks

Mūsu standarta izbraukšanas laiks ir līdz 12:00. Ja vēlaties izbraukt vēlāk, lūdzam, iepriekš informējiet mūs, jo šāda iespēja ir atkarīga no pieejamības un to ir jāsaskaņo.

Mājdzīvnieki

Parasti mājdzīvniekus nepieņemam, dažreiz izņēmumu varam izdarīt tikai maziem mājdzīvniekiem un tikai konkrētai mājai, tādā gadījumā pieprasām arī depozītu. Pirms rezervācijas veikšanas lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu iespēju ņemt līdzi mājdzīvnieku.

Atcelšana

Atcelšanas noteikumi ir neatmaksājami visiem rezervējumiem. Gadījumā, ja jums būs jāatceļ rezervācija, iemaksa netiks atmaksāta. Ja vēlaties apspriest citus rezervācijas nosacījumus, lūdzam, sazinieties ar mums PIRMS rezervācijas veikšanas, pretējā gadījumā tiks piemērota neatmaksājama atcelšanas politika.

#viesumāja #laukumāja #atpūtapieezera #pirtsunkubls #viesunams 

bottom of page