top of page

Minimālais uzturēšanās ilgums ir 2 naktis.

Krupītis

Izmitina: līdz 5 cilvēkiem

Guļamistabas: mansardas stila guļamistaba

Vannas istabas: 1

 

Aprīkota virtuvīte

Gultas veļa un dvieļi tiek nodrošināti

Privāta terase + grils

70m attālumā no ezera

Iespēja rezervēt pirti, kublu, laivu/supu, citu

aktivitātes (pēc pieejamības)

 

Vispiemērotākais: mazākām grupām, ģimenēm ar vecākiem bērniem

Uzmanību: lūdzu, skatiet kāpņu telpas fotoattēlu

Galvenā informācija:

Iepazīstinām jūs ar mūsu ekskluzīvā dizaina brīvdienu māju dabas parka centrā, kurā var izmitināt līdz 5 viesiem. Šī vieta ir patiesi unikāla un slēpta dārgakmens, kas ļauj jums atrauties no pilsētas dzīves un baudīt dabu.

 

Ieejot mājā, jūs uzreiz nokļūstat ieejas hallē, kam seko stāvās kāpnes (uzmanību maziem bērniem un visiem, kam varētu būt grūti kāpt pa stāvām kāpnēm) otrajā stāvā. Ejot pa kāpnēm atrodas dzīvojamā zona ar sienas platuma logiem ar skatu uz zaļajiem laukiem un ezeru, kā arī izeja uz lielo terasi, kas aprīkota ar bārbekjū.

 

Dzīvojamā istaba ir aprīkota ar ādas atpūtas mēbelēm, kamīnu un nelielu dizaina galdu. Turklāt ir pilnībā aprīkota virtuvīte ar plīti, nelielu ledusskapi un izlietni. Pretī virtuvei ir divas durvis - vienas ved uz WC, bet otras uz lielo dušas telpu, kas aprīkota ar 2 dušām un soliņiem. Par papildu samaksu ir arī iespēja rezervēt saunas apmeklējumu.

 

Otrais stāvs ir izkārtots kā balkons - mansarda guļamzona, kas aprīkota ar 2 divguļamām gultām un 1 vienvietīgu gultu, kas atdalīta ar aizkariem privātuma nodrošināšanai. Mansardam var piekļūt pa stāvām kāpnēm, tāpēc rūpīgi apskatiet fotoattēlus, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu grupai, ja ceļojat ar maziem bērniem vai ikvienu, kam varētu būt grūti uzkāpt pa stāvām kāpnēm.

 

Mājā ir viss sagatavots, lai jūs varētu sākt savu atvaļinājumu, ieskaitot veļu, dvieļus, TV, Wi-Fi, ceļvedi un, protams, pašapkalpošanās iespēju virtuvē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir vairākas dažāda izmēra mājas, kas var atbilst dažādām vajadzībām.

Rezervācijas nosacījumi:

Reģistrēšanās laiks

Mūsu standarta reģistrēšanās laiks ir no 14:00 līdz 20:00, lūdzu, iepriekš informējiet savu aptuveno ierašanās laiku. Ja vēlaties reģistrēties ārpus standarta darba laika, lūdzu, informējiet mūs, jo tas ne vienmēr ir iespējams un ir jāapstiprina.

Izrakstīšanās laiks

Mūsu standarta izrakstīšanās laiks ir līdz 12:00. Ja vēlaties vēlo izrakstīšanos, lūdzu, iepriekš informējiet mūs, jo šāda iespēja ir atkarīga no pieejamības un ir jāsaskaņo.

Mājdzīvnieki

Parasti mājdzīvniekus neatlaižam, dažreiz izņēmumu varam izdarīt tikai maziem mājdzīvniekiem un tikai konkrētā mājā, tādā gadījumā pieprasām arī depozītu. Pirms rezervācijas veikšanas lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu iespēju ņemt līdzi mājdzīvnieku.

Atcelšana

Atcelšanas noteikumi ir neatmaksājami visiem rezervējumiem. Ja jums ir nepieciešams atcelt rezervāciju, priekšapmaksa netiks atmaksāta. Ja vēlaties apspriest citus rezervācijas nosacījumus, lūdzu, sazinieties ar mums PIRMS rezervācijas veikšanas, pretējā gadījumā tiks piemērota neatmaksājama atcelšanas politika.

#viesumāja #laukumāja #atpūtapieezera #pirtsunkubls #viesunams 

bottom of page