top of page

Rezervācijas nosacījumi

Šie rezervācijas nosacījumi attiecas uz visām rezervācijām, kas veiktas tieši ar īpašumu, izmantojot tīmekļa vietni, tālruņa zvanu, e-pastu, īsziņu, īsziņu, WhatsApp vai jebkuru citu tiešas saziņas līdzekli. Veicot rezervāciju, izmantojot tiešsaistes ceļojumu aģentūru, noteicošie ir tiešsaistes ceļojumu aģentūras saraksta nosacījumi.

Reģistrēšanās laiks

Mūsu standarta iebraukšanas laiks ir no 14:00 līdz 20:00, lūdzu, iepriekš informējiet savu aptuveno ierašanās laiku. Ja vēlaties atrbraukt pirms vai pēc standarta darba laika, lūdzam, informējiet mūs, jo tas ne vienmēr ir iespējams un to ir  jāsaskaņo.

Izrakstīšanās laiks

Mūsu standarta izbraukšanas laiks ir līdz 12:00. Ja vēlaties izbraukt vēlāk, lūdzam, iepriekš informējiet mūs, jo šāda iespēja ir atkarīga no pieejamības un to ir jāsaskaņo.

Mājdzīvnieki

Parasti mājdzīvniekus nepieņemam, dažreiz izņēmumu varam izdarīt tikai maziem mājdzīvniekiem un tikai konkrētai mājai, tādā gadījumā pieprasām arī depozītu. Pirms rezervācijas veikšanas lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu iespēju ņemt līdzi mājdzīvnieku.

Atcelšana

Atcelšanas noteikumi ir neatmaksājami visiem rezervējumiem. Gadījumā, ja jums būs jāatceļ rezervācija, iemaksa netiks atmaksāta. Ja vēlaties apspriest citus rezervācijas nosacījumus, lūdzam, sazinieties ar mums PIRMS rezervācijas veikšanas, pretējā gadījumā tiks piemērota neatmaksājama atcelšanas politika.

#viesumāja #laukumāja #atpūtapieezera #pirtsunkubls #viesunams 

bottom of page